Výhody našich bezpečnostních schránek

Rychlý přístup

Rychlý přístup

K dispozici je šest výdejních míst s terminály, standardní odbavení netrvá déle než 5 minut. Délka pobytu ve výdejové místnosti je časově omezena na 7 minut s možností prodloužení.

Robotický
anonymní systém

Robotický
anonymní systém

Využíváme systém SafeStore Auto od společnosti GUNNEBO. Tento systém je plně automatizován, pouze v něm je uložena informace o tom, která schránka náleží kterému klientovi.

Otevřeno 
NONSTOP

Otevřeno
NONSTOP

Svou schránku tak můžete navštívit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stejně je vám k dispozici i klientské centrum.

Pojištění
obsahu

Pojištění
obsahu

Váš absolutní pocit bezpečí zaručuje mimo jiné pojištění Allrisk s pojistnou hodnotou 1 000‍ 000 000 Kč sjednané u Lloyd’s Insurance Company.

Třída
Bezpečnosti X (10)

Třída
Bezpečnosti X (10)

Bezpečnost systému na úrovni zabezpečení trezorů centrálních bank. Díky automatizovanému systému jsou dveře trezorové místnosti neustále uzavřeny.

Skener
otisku prstů

Skener
otisku prstů

Volitelně lze rozšířit o přístup pomocí otisku prstu. Při prvním přístupu je otisk prstu systémem převeden do vektorových linií a následně do číselného kódu. Z kódu není možné otisk zpětně rekonstruovat či přiřadit konkrétní osobě.

100%
diskrétnost

100%
diskrétnost

Místnost s výdejními terminály jsou bez kamer. Samoobslužný systém dodaný švédskou firmou Gunnebo nevyžaduje žádnou asistenci personálu 24SAFE.

Ochrana před
živly

Ochrana před
živly

Trezorové místnosti jsou voděodolné a ohnivzdorné, mají pokojovou teplotu při stabilní vlhkosti. Jsou vybavené autonomním protipožárním systémem vyhodnocujícím molekuly vzduchu.

SMS
notifikace

SMS
notifikace

Mějte pod kontrolou každou návštěvu vaší schránky. Díky možnosti SMS notifikací o vstupu si můžete být jisti, že žádný přístup neproběhne bez vašeho vědomí. V případě jakéhokoli přístupu ke schránce budete okamžitě informováni SMS zprávou na zvolené telefonní číslo.

Disponentura
pro více osob

Disponentura
pro více osob

Jen vy rozhodujete, kdo bude mít k uloženým předmětům přístup. Prostřednictvím vašeho zmocnění může přístupem ke schránce disponovat libovolné množství registrovaných osob.

Kontaktní formulář

Objednat
schránku