Opravdu bezpečná
nebankovní
schránka

Co si uložit do své nové bezpečnostní schránky?

Otevřeno NONSTOP

Svou schránku tak můžete navštívit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stejně je vám k dispozici i klientské centrum.

Robotický anonymní systém

Využíváme systém SafeStore Auto od společnosti GUNNEBO. Tento systém je plně automatizován, pouze v něm je uložena informace o tom, která schránka náleží kterému klientovi.

Třída bezpečnosti X (10)

Bezpečnost systému na úrovni zabezpečení trezorů centrálních bank. Díky automatizovanému systému jsou dveře trezorové místnosti neustále uzavřeny.

pojisteni

Pojištění obsahu

Váš absolutní pocit bezpečí zaručuje mimo jiné pojištění Allrisk s pojistnou hodnotou 500 000 000 Kč a garantovaným krytím každé jednotlivé schránky do 300 000 Kč. Samozřejmostí je možnost sjednání individuální pojistky bez omezení výše.

diskretnost

100% diskrétnost

Místnost s výdejními terminály jsou bez kamer. Samoobslužný systém dodaný švédskou firmou Gunnebo nevyžaduje žádnou asistenci personálu 24SAFE.

Skener otisku prstů

Volitelně lze rozšířit o přístup pomocí otisku prstu. Při prvním přístupu je otisk prstu systémem převeden do vektorových linií a následně do číselného kódu. Z kódu není možné otisk zpětně rekonstruovat či přiřadit konkrétní osobě.

rychlý přístup

Rychlý přístup

K dispozici je šest výdejních míst s terminály, standardní odbavení netrvá déle než 5 minut. Délka pobytu ve výdejové místnosti je časově omezena na 5 + 2 minuty s možností prodloužení.

ochrana před živly

Ochrana před živly

Trezorové místnosti jsou voděodolné a ohnivzdorné, mají pokojovou teplotu při stabilní vlhkosti. Jsou vybavené autonomním protipožárním systémem vyhodnocujícím molekuly vzduchu.

disponentura

Disponentura

Jen vy rozhodujete, kdo bude mít k uloženým předmětům přístup. Prostřednictvím vašeho zmocnění může přístupem ke schránce disponovat libovolné množství registrovaných osob.

sms notifikace

SMS notifikace

Mějte pod kontrolou každou návštěvu vaší schránky. Díky možnosti SMS notifikací o vstupu si můžete být jisti, že žádný přístup neproběhne bez vašeho vědomí. V případě jakéhokoli přístupu ke schránce budete okamžitě informováni SMS zprávou na zvolené telefonní číslo.

infolinka 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám,

+420 222 866 866

nebo napište na:

info@24safe.cz

Objednat schránku