O nás

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici.

Pro maximální bezpečnost uložených předmětů jsme se spojili se společností, která je světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako první na českém trhu představujeme robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají naši klienti své cennosti vždy k dispozici.

24SAFE dá vašim hodnotám jistotu.

Vlastnická struktura

Služba 24SAFE je provozována společností anji s.r.o. Její tým působí na českém i mezinárodním trhu více než dvacet let. Ve vlastnické struktuře této společnosti vystupují investiční a konzultační společnost COLOFONIA a.s., se zaměřením na dlouhodobé i start-up projekty a holdingová společnost CZECHOSLOVAK GROUP a.s. zastřešující aktivity skupiny průmyslových a obchodních společností jako jsou TATRA, AVIA, Prim, Job Air a mnoho dalších.

KontaktyKontakt

24SAFE
Na Poříčí 1071/17
Nové Město, 110 00 Praha 1

+420 222 866 866
Telefonická podpora
24 h denně
info@24safe.cz 

Fakturační údaje

anji s.r.o.
Na Poříčí 1071/17
Nové Město, 110 00 Praha 1

IČ: 02030357
DIČ: CZ02030357

Spisová značka: C 214711 vedená
u Městského soudu v Praze

Bankovní spojení

Raiffeisen bank, a.s.

CZK
9379946028/5500

Ochrana osobních údajů:

dpo@24safe.cz

Bezpečnostní certifikáty

    

Certifikát pojištění

 

Napsali o nás

24SAFE – Bezpečnost nepřipouští kompromisy Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Parlamentní listy

Bezpečnostní schránky jsou ideální volbou pro uložení cenností Mnoho z nás má za sebou onu nepříjemnou zkušenost, kdy věc, na které nám tolik záleželo, zmizela v nenávratnu. Ať už šlo o finančně hodnotný předmět, nenahraditelnou věc osobního významu, či důležitý dokument. Co ovšem přetrvalo, byl pocit, jestli pro jejich ochranu nešlo udělat více...
Zobrazit více Krajské listy

Bezpečnostní schránky využívá stále více lidí Spolehlivá úschova věcí, které mají pro své majitele hodnotu nejen finanční, ale také emocionální či strategickou. To jsou důvody, proč stále více lidí využívá pronájem bezpečnostních schránek.
Zobrazit více Pražské novinky

24SAFE – BEZPEČNOST NEPŘIPOUŠTÍ KOMPROMISY Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Best4man

V PRAZE SE OTEVÍRÁ NEJVĚTŠÍ A NEJMODERNĚJŠÍ PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ CENTRUM Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více iLUXUS

Reportáž na TV Praha Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více

Bezpečnostní schránky ochrání šperky po babičce i náhradní klíče Přímo v centru Prahy se před několika týdny otevřelo nové centrum bezpečnostních schránek 24SAFE. Čím je výjimečné a co všechno je možné do schránky uložit ?
Zobrazit více Pražské noviny

Naše trezory jsou mimořádně zabezpečené, i další služby jsou nadstandardní. Impulsem byla snaha přinést do ČR nejmodernější technologii, kvalitní služby, nonstop provoz a nejvyšší bezpečnost a zpřístupnit je i široké veřejnosti. Chceme nastavit nový standard v oblasti těchto služeb. Ano, v posledních letech jsme zaznamenali zvyšující se poptávku, také proto jsme spustili tento projekt.
Zobrazit více Krajské listy

Služby, které jsou u nás standardem, byste v bance jen těžko hledali Určitě v zabezpečení, náš trezor má bezpečnostní třídu X (10), ke které přidáváme další prvky, jako vodotěsnost, hasicí systém, elektronická i fyzická ostraha. To vše si domů jen těžko pořídíte. Obvykle používané domácí trezory mají bezpečnostní třídu I.
Zobrazit více Parlamentní listy

Praha má největší centrum bezpečnostních schránek Vstupní dveře do budovy v ulici Na poříčí 17, za nimiž stojí hřmotný pracovník ostrahy, vypadají díky speciální folii jako vchod do obřího trezoru. Za nimi se nachází největší automatizované centrum bezpečnostních schránek na světě. Nepřístupný suterén jich ukrývá přes jedenáct tisíc.
Zobrazit více Právo

Nedozírná cena mých věcí... Trezor ve mně a Na Poříčí Skrytý luxus z člověka vyzařuje nenápadně, zato velmi silně. Ať už jde o vynikající vzdělání, přepychové spodní prádlo, nápad na filmový trhák, novou lásku, nebo pocit bezpečí. Něco trvá déle, něco je věc štěstí, ale posledně jmenovaný pocit si mohu dovolit i já!
Zobrazit více Parlamentní listy

Voda a oheň už vás děsit nemusí Už se Vám někdy stalo, že jste vyhořeli nebo Vás smetla vlna tsunami z vedlejšího potoka či řeky? Ne? Tak to buďte rádi! Ti, kteří si podobnou osobní katastrofou prošli, by Vám jistě řekli, že některých věcí z těch, o něž přišli, si přeci jen cenili o něco víc
Zobrazit více GrandReality

Nenechte se připravit o své mládí ! Hodnota věcí nespočívá jen v jejich směnitelnosti, ale také v tom, jaký k nim má kdo osobní vztah. Staré embéčko byste už třeba kvůli ekologické dani neprodali ani za pár tisícikorun, ale vzhledem k tomu, že jste v něm strávili své mládí, necháte ho raději zreznout na dvorku, než abyste ho dali slisovat.
Zobrazit více GrandAuto

24SAFE – vše důležité v bezpečí na jednom místě Mnoho z nás má za sebou onu nepříjemnou zkušenost, kdy věc, na které nám tolik záleželo, zmizela v nenávratnu. Ať už šlo o finančně hodnotný předmět, nenahraditelnou věc osobního významu, či důležitý dokument. Co ovšem přetrvalo, byl pocit, jestli pro jejich ochranu nešlo udělat více.
Zobrazit více OFFICE House

24SAFE nepřipouští kompromisy Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup v jakoukoli hodinu k předmětům, jež jsou Vám drahé, spolu s výtečnou dopravní dostupností přímo v centru Prahy – nejen to ztělesňuje nová služba bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více ForGOLF

Poptávka po pronájmu bezpečnostních schránek roste Bezpečné uložení cenných a mnohdy nenahraditelných předmětů, to je problém, který aktuálně řeší čím dál více lidí. V poslední době proto banky i nebankovní provozovatelé bezpečnostních schránek zaznamenávají stále vyšší poptávku po svých službách. Na schránky větších rozměrů v bance je dokonce čekací doba i více než rok.
Zobrazit více Pražský deník

24SAFE – vše důležité v bezpečí Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a nonstop přístup k uloženým cennostem díky výhodnému a dopravně dostupnému umístění přímo v centru Prahy - nejen to ztělesňuje nová služba pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Armyweb

Přístup k trezoru máte kdykoliv Chcete si své cennosti vyzvednout uprostřed noci? Není problém. V centru Prahy jsou nově otevřeny nonstop bezpečnostní schránky 24SAFE. Jejich služby jsou maximálně diskrétní.
Zobrazit více Metro

Reportáž na Regionální televizi Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více Regionální televize

Reportáž na TV NOVA Podívejte se na reportáž o 24SAFE ve Snídani s Novou.
Zobrazit více TV NOVA

24SAFE: Ultimátní bezpečí pro vaše cennosti Každý z nás vlastní předměty, které jsou pro něj cenné, vzácné a významné. Domácí trezory jsou jistě praktickým řešením, jak své drahocennosti ochránit, ale nikdy s nimi nebudete mít stoprocentní jistotu absolutního zabezpečení. Svěřte tedy své poklady těm, kteří nepřipouštějí žádné kompromisy.
Zobrazit více TOP CLASS

Cennosti v bezpečí Spolehlivým místem, kde na vaše šperky, ale i další cennosti žádný zloděj nedosáhne, jsou bezpečnostní schránky 24SAFE. A co když si budete chtít vzít šperky třeba do divadla ?
Zobrazit více PANÍ DOMU

Hospodářské noviny - Kulatý stůl Lidé stále zodpovědněji přistupují k ochraně svého majetku. Jejich větší důslednost přispívá k tomu, že podle policejních statistik každým rokem ubývá vloupání a majetkových trestných činů. Shodli se na tom účastníci Kulatého stolu vydavatelství Economia, věnovaného majetkové kriminalitě a ochraně majetku.
Zobrazit více Hospodářské noviny

Reportáž na TV NOVA Podívejte se na druhou reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více TV NOVA

Video Kulatý stůl Podívejte se na Kulatý stůl, který je věnován majetkové kriminalitě a ochraně majetku.
Zobrazit více Hospodářské noviny

Reportáž Top Star Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více TOPSTAR