Pronájem bezpečnostních schránek

Budoucnost
v oblasti pronájmu
bezpečnostních schránek

Koupit zlato Jak to funguje?
Spustit video
Pro více informací posuňte dolů
 

Nyní velká schránka za cenu malé!

Pro více informací posuňte dolů

Otevřeno NONSTOP

Svou schránku tak můžete navštívit 24hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stejně je vám k dispozici i klientské centrum.

Pojištění obsahu

Váš absolutní pocit bezpečí zaručuje mimo jiné pojištění Allrisk s pojistnou hodnotou 500 000 000 Kč a garantovaným krytím každé jednotlivé schránky do 300 000 Kč. Samozřejmostí je možnost sjednání individuální pojistky bez omezení výše.

100% diskrétnost

Místnost s výdejními terminály jsou bez kamer. Samoobslužný systém dodaný švédskou firmou Gunnebo nevyžaduje žádnou asistenci personálu 24SAFE.

Rychlý přístup

K dispozici je šest výdejních míst s terminály, standardní odbavení netrvá déle než 5 minut. Délka pobytu ve výdejové místnosti je časově omezena na 5 + 2 minuty s možností prodloužení.

Skener otisku prstů

Volitelně lze rozšířit o přístup pomocí otisku prstu. Při prvním přístupu je otisk prstu systémem převeden do vektorových linií a následně do číselného kódu. Z kódu není možné otisk zpětně rekonstruovat či přiřadit konkrétní osobě.

Robotický systém

Využíváme systém SafeStore Auto od společnosti GUNNEBO. Tento systém je plně automatizován, pouze v něm je uložena informace o tom, která schránka náleží kterému klientovi. Veškerá manipulace probíhá v plně uzavřených komorových trezorech, a není tak možný vnější zásah či přístup.

Třída bezpečnosti X (10)

Bezpečnost systému na úrovni zabezpečení trezorů centrálních bank. Díky automatizovanému systému jsou dveře trezorové místnosti neustále uzavřeny.

Ochrana před živly

Trezorové místnosti jsou voděodolné a ohnivzdorné, mají pokojovou teplotu při stabilní vlhkosti. Jsou vybavené autonomním protipožárním systémem vyhodnocujícím molekuly vzduchu.

Co si uložit?
Slider item
Dokumenty
Slider item
Cennosti
Slider item
Zlato
Slider item
Cestovní doklady
Slider item
Poslední vůle
Slider item
Data
Slider item
Peníze
Slider item
Akcie

Disponentura

Jen vy rozhodujete, kdo bude mít k uloženým předmětům přístup. Prostřednictvím vašeho zmocnění může přístupem ke schránce disponovat libovolné množství registrovaných osob.

SMS notifikace

Mějte pod kontrolou každou návštěvu vaší schránky. Díky možnosti SMS notifikací o vstupu si můžete být jisti, že žádný přístup neproběhne bez vašeho vědomí. V případě jakéhokoli přístupu ke schránce budete okamžitě informováni SMS zprávou na zvolené telefonní číslo.

Explo
Pro plnou funkčnost, prosím, použijte jiný prohlížeč.
Prohlédnout
Ceník
ScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnimScrollAnim
Souhlasím
###message