Výhody 24SAFE

NONSTOP přístup

Bezpečnostní schránky
24SAFE jsou přístupné
více...

třída bezpečnosti X.

V oblasti zabezpečení
neděláme kompromisy
více...

výhodná lokalita

Budova 24SAFE se nachází v centru
Prahy, v ulici
více...

parkování

Klienti 24SAFE mohou parkovat před budovou společnosti.
více...

pojištění

Všechny předměty uložené ve
schránkách 24SAFE jsou
více...

rozšíření přístupu

Jen vy rozhodujete, kdo
bude mít k uloženým
více...

diskrétnost

Služby 24SAFE jsou
maximálně diskrétní.
více...

bezbariérový přístup

Prostory 24SAFE jsou
bezbariérové, pohodlně
více...

skener otisku prstu

Zabezpečení přístupu k
bezpečnostní schránce je možné
více...

SMS kontrola vstupu

Mějte pod kontrolou, kdy se schránka používá. Díky možnosti SMS
více...

pojištění

Budova 24SAFE je pojištěna
více...

ochrana před živly

Bezpečnostní schránky 24SAFE poskytují svému obsahu maximální ochranu
více...

automatizovaný systém

24SAFE využívá celosvětově nejprogresivnější systém bezpečnostních schránek SafeStore
více...

rychlost výdeje

Obsluha automatizovaného výdeje bezpečnostních schránek 24SAFE
více...

notářský dohled

K otevření trezorových místností dochází jen v případě servisu a vždy pod dozorem notáře
více...

Co si uložit do schránky

Cennosti

Jen vy víte, co je pro vás cenné a co si zaslouží bezpečné místo.

Doklady

Mějte své doklady na bezpečném místě, vždy k dispozici.

Hotovost

Pojištění uložené hotovosti do výše 10 milionů Kč s NONSTOP přístupem.

Data a hesla

Zálohujte si svá data nejen elektronicky, ale také fyzicky, uložením na bezpečné místo.

Smlouvy a akcie

Všechny důležité smlouvy na jednom místě.

Fotografie

Jen dobře uložené vzpomínky přetrvají navěky.

Investice

Aby se investice do drahých kamenů, zlata či cenných papírů skutečně vrátila, potřebuje to nejlepší zabezpečení.

Náhradní klíče

Své záložní klíče či přístupové karty si díky NONSTOP provozu vyzvednete kdykoli.

Dokumenty

Všechny důležité dokumenty v bezpečí na jednom místě.

Sbírky

Mějte své sbírky v pojištěné schránce, v naprostém bezpečí před přírodními živly i krádeží.

Drobná elektronika

Zajistěte svou elektroniku před odcizením, zatímco ji nepoužíváte.

Medaile a diplomy

Uchovejte si své životní úspěchy, aby neupadly v zapomnění.

Objednat schránku

Potřebujete poradit s výběrem bezpečnostní schránky?
Volejte nonstop telefonickou podporu

+420 222 866 866

Základní informace

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám.
Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data vždy uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici.

O nás

anji s.r.o.

Certifikát
bezpečnosti

Pojištění

 

Hlavní mediální partner

Podporujeme

24SAFE při naplňování své sociální zodpovědnosti podporuje různé subjekty veřejné a neziskové sféry, včetně sportovců.

I proto jsme se rozhodli být partnerem 1. českého lawn-tennis klubu Praha, kde vychovávají nové talenty českého tenisu a vnáší do myšlení těchto mladých nadějí vůli po vítězství, které ani v běžném životě nepřichází bez vynaloženého úsilí.

24SAFE sponzoruje nejstarší a nejprestižnější tenisový klub v České republice.

24 SAFE se v rámci sociální zodpovědnosti snaží přispět a pomoci i jinak – podporujeme Nadační Fond Pink Bubble – jehož posláním je podpora onkologicky nemocných náctiletých a dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při jejich následném návratu do života.

24SAFE je hrdým partnerem těch, kdo dávají sílu ostatním k překonání překážek a dosažení nových cílů.

Budovat své tělo a pečovat o něj je dřina, ale konečný efekt stojí za to. Není to jen o zvedání železa, je to životní styl. (Tomáš Bureš)

Tomáš Bureš, profesionální kulturista s mnoha mezinárodními úspěchy - vítěz NABBA Mr. Universe 2006, 2007, absolutní vítěz ME 2006, se právě připravuje na New York Pro a svojí další cenu si uloží u 24SAFE.

24SAFE podporuje Fond ohrožených dětí, zabývající se pomocí týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.

Reference

24SAFE – Bezpečnost nepřipouští kompromisy Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Parlamentní listy

Bezpečnostní schránky jsou ideální volbou pro uložení cenností Mnoho z nás má za sebou onu nepříjemnou zkušenost, kdy věc, na které nám tolik záleželo, zmizela v nenávratnu. Ať už šlo o finančně hodnotný předmět, nenahraditelnou věc osobního významu, či důležitý dokument. Co ovšem přetrvalo, byl pocit, jestli pro jejich ochranu nešlo udělat více...
Zobrazit více Krajské listy

Bezpečnostní schránky využívá stále více lidí Spolehlivá úschova věcí, které mají pro své majitele hodnotu nejen finanční, ale také emocionální či strategickou. To jsou důvody, proč stále více lidí využívá pronájem bezpečnostních schránek.
Zobrazit více Pražské novinky

24SAFE – BEZPEČNOST NEPŘIPOUŠTÍ KOMPROMISY Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Best4man

V PRAZE SE OTEVÍRÁ NEJVĚTŠÍ A NEJMODERNĚJŠÍ PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ CENTRUM Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody nové služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více iLUXUS

Reportáž na TV Praha Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více

Bezpečnostní schránky ochrání šperky po babičce i náhradní klíče Přímo v centru Prahy se před několika týdny otevřelo nové centrum bezpečnostních schránek 24SAFE. Čím je výjimečné a co všechno je možné do schránky uložit ?
Zobrazit více Pražské noviny

Naše trezory jsou mimořádně zabezpečené, i další služby jsou nadstandardní. Impulsem byla snaha přinést do ČR nejmodernější technologii, kvalitní služby, nonstop provoz a nejvyšší bezpečnost a zpřístupnit je i široké veřejnosti. Chceme nastavit nový standard v oblasti těchto služeb. Ano, v posledních letech jsme zaznamenali zvyšující se poptávku, také proto jsme spustili tento projekt.
Zobrazit více Krajské listy

Služby, které jsou u nás standardem, byste v bance jen těžko hledali Určitě v zabezpečení, náš trezor má bezpečnostní třídu X (10), ke které přidáváme další prvky, jako vodotěsnost, hasicí systém, elektronická i fyzická ostraha. To vše si domů jen těžko pořídíte. Obvykle používané domácí trezory mají bezpečnostní třídu I.
Zobrazit více Parlamentní listy

Praha má největší centrum bezpečnostních schránek Vstupní dveře do budovy v ulici Na poříčí 17, za nimiž stojí hřmotný pracovník ostrahy, vypadají díky speciální folii jako vchod do obřího trezoru. Za nimi se nachází největší automatizované centrum bezpečnostních schránek na světě. Nepřístupný suterén jich ukrývá přes jedenáct tisíc.
Zobrazit více Právo

Nedozírná cena mých věcí... Trezor ve mně a Na Poříčí Skrytý luxus z člověka vyzařuje nenápadně, zato velmi silně. Ať už jde o vynikající vzdělání, přepychové spodní prádlo, nápad na filmový trhák, novou lásku, nebo pocit bezpečí. Něco trvá déle, něco je věc štěstí, ale posledně jmenovaný pocit si mohu dovolit i já!
Zobrazit více Parlamentní listy

Voda a oheň už vás děsit nemusí Už se Vám někdy stalo, že jste vyhořeli nebo Vás smetla vlna tsunami z vedlejšího potoka či řeky? Ne? Tak to buďte rádi! Ti, kteří si podobnou osobní katastrofou prošli, by Vám jistě řekli, že některých věcí z těch, o něž přišli, si přeci jen cenili o něco víc
Zobrazit více GrandReality

Nenechte se připravit o své mládí ! Hodnota věcí nespočívá jen v jejich směnitelnosti, ale také v tom, jaký k nim má kdo osobní vztah. Staré embéčko byste už třeba kvůli ekologické dani neprodali ani za pár tisícikorun, ale vzhledem k tomu, že jste v něm strávili své mládí, necháte ho raději zreznout na dvorku, než abyste ho dali slisovat.
Zobrazit více GrandAuto

24SAFE – vše důležité v bezpečí na jednom místě Mnoho z nás má za sebou onu nepříjemnou zkušenost, kdy věc, na které nám tolik záleželo, zmizela v nenávratnu. Ať už šlo o finančně hodnotný předmět, nenahraditelnou věc osobního významu, či důležitý dokument. Co ovšem přetrvalo, byl pocit, jestli pro jejich ochranu nešlo udělat více.
Zobrazit více OFFICE House

24SAFE nepřipouští kompromisy Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup v jakoukoli hodinu k předmětům, jež jsou Vám drahé, spolu s výtečnou dopravní dostupností přímo v centru Prahy – nejen to ztělesňuje nová služba bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více ForGOLF

Poptávka po pronájmu bezpečnostních schránek roste Bezpečné uložení cenných a mnohdy nenahraditelných předmětů, to je problém, který aktuálně řeší čím dál více lidí. V poslední době proto banky i nebankovní provozovatelé bezpečnostních schránek zaznamenávají stále vyšší poptávku po svých službách. Na schránky větších rozměrů v bance je dokonce čekací doba i více než rok.
Zobrazit více Pražský deník

24SAFE – vše důležité v bezpečí Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a nonstop přístup k uloženým cennostem díky výhodnému a dopravně dostupnému umístění přímo v centru Prahy - nejen to ztělesňuje nová služba pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.
Zobrazit více Armyweb

Přístup k trezoru máte kdykoliv Chcete si své cennosti vyzvednout uprostřed noci? Není problém. V centru Prahy jsou nově otevřeny nonstop bezpečnostní schránky 24SAFE. Jejich služby jsou maximálně diskrétní.
Zobrazit více Metro

Reportáž na Regionální televizi Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více Regionální televize

Reportáž na TV NOVA Podívejte se na reportáž o 24SAFE ve Snídani s Novou.
Zobrazit více TV NOVA

24SAFE: Ultimátní bezpečí pro vaše cennosti Každý z nás vlastní předměty, které jsou pro něj cenné, vzácné a významné. Domácí trezory jsou jistě praktickým řešením, jak své drahocennosti ochránit, ale nikdy s nimi nebudete mít stoprocentní jistotu absolutního zabezpečení. Svěřte tedy své poklady těm, kteří nepřipouštějí žádné kompromisy.
Zobrazit více TOP CLASS

Cennosti v bezpečí Spolehlivým místem, kde na vaše šperky, ale i další cennosti žádný zloděj nedosáhne, jsou bezpečnostní schránky 24SAFE. A co když si budete chtít vzít šperky třeba do divadla ?
Zobrazit více PANÍ DOMU

Hospodářské noviny - Kulatý stůl Lidé stále zodpovědněji přistupují k ochraně svého majetku. Jejich větší důslednost přispívá k tomu, že podle policejních statistik každým rokem ubývá vloupání a majetkových trestných činů. Shodli se na tom účastníci Kulatého stolu vydavatelství Economia, věnovaného majetkové kriminalitě a ochraně majetku.
Zobrazit více Hospodářské noviny

Reportáž na TV NOVA Podívejte se na druhou reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více TV NOVA

Video Kulatý stůl Podívejte se na Kulatý stůl, který je věnován majetkové kriminalitě a ochraně majetku.
Zobrazit více Hospodářské noviny

Reportáž Top Star Podívejte se na reportáž o 24SAFE.
Zobrazit více TOPSTAR