O nás

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici.

Pro maximální bezpečnost uložených předmětů jsme se spojili se společností, která je světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako první na českém trhu představujeme robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají naši klienti své cennosti vždy k dispozici.

24SAFE dá vašim hodnotám jistotu.

Vlastnická struktura

Služba 24SAFE je provozována společností anji s.r.o. Její tým působí na českém i mezinárodním trhu více než dvacet let. Ve vlastnické struktuře této společnosti vystupují investiční a konzultační společnost COLOFONIA a.s., se zaměřením na dlouhodobé i start-up projekty a holdingová společnost CZECHOSLOVAK GROUP a.s. zastřešující aktivity skupiny průmyslových a obchodních společností z odvětví obranného i civilního průmyslu sídlících převážně v České a Slovenské republice.

Více o anji s.r.o.

Společnost anji s.r.o. se zaměřuje na hledání a rozvoj nových podnikatelských příležitostí. Pohybujeme se zejména na poli služeb, které se snažíme inovovat a zdokonalit až na hranici možností. Neustále hledáme zajímavé nápady a čerpáme novou inspiraci nejen z úspěšných zahraničních projektů, ale také z potřeb našich klientů. Jsme otevřeni všemu, co dává smysl a rádi se seznámíme i s vizemi, které jej třeba jen zdánlivě postrádají.Bezpečnostní certifikáty

    

Certifikát pojištění

 

Podporujeme

24SAFE při naplňování své sociální zodpovědnosti podporuje různé subjekty veřejné a neziskové sféry, včetně sportovců.

I proto jsme se rozhodli být partnerem 1. českého lawn-tennis klubu Praha, kde vychovávají nové talenty českého tenisu a vnáší do myšlení těchto mladých nadějí vůli po vítězství, které ani v běžném životě nepřichází bez vynaloženého úsilí.

24SAFE sponzoruje nejstarší a nejprestižnější tenisový klub v České republice.

24 SAFE se v rámci sociální zodpovědnosti snaží přispět a pomoci i jinak – podporujeme Nadační Fond Pink Bubble – jehož posláním je podpora onkologicky nemocných náctiletých a dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při jejich následném návratu do života.

24SAFE je hrdým partnerem těch, kdo dávají sílu ostatním k překonání překážek a dosažení nových cílů.

Budovat své tělo a pečovat o něj je dřina, ale konečný efekt stojí za to. Není to jen o zvedání železa, je to životní styl. (Tomáš Bureš)

Tomáš Bureš, profesionální kulturista s mnoha mezinárodními úspěchy - vítěz NABBA Mr. Universe 2006, 2007, absolutní vítěz ME 2006, se právě připravuje na New York Pro a svojí další cenu si uloží u 24SAFE.

24SAFE podporuje Fond ohrožených dětí, zabývající se pomocí týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.